Kesintisiz Deneyim: Ücretsiz Oyunlar

Ücretsiz online oyunlar, oyunu bir yaşam tarzı haline getirmiş gamerlar için biçilmiş kaftan. Çok masraf yapmadan eğlenmenin yolu sizin için ücretsiz oyunlardan geçiyorsa buyurun içeriğimize!:)

Counter-Strike: Global Offensive

Gamer’lar arasında CS: GO olarak bilinen birinci şahıs nişancı oyunu (PSG) Counter-Strike: Global Offensive, ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Dota 2

Çoklu oyuncu seçeneği de olan bu strateji oyununda 7 tane oyun modu bulunuyor. Seçtiğiniz bir kahramanla oyuna başlıyorsunuz. Beşer oyuncunun yer aldığı iki takımın birbiriyle kapıştığı Dota 2, online oyun dünyasının eskimeyen yapımlarından.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Bu bir kart oyunu sevgili gamer’lar! Oyunu oynamaya başladığınızda ufak bir eğitim sürecinden geçerek kartları nasıl dağıtmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Başlaması kolay, ustalaşması biraz vakit alan bu oyunu mutlaka denemelisiniz!

The Lord of the Rings Online

RPG (Role Playing Game) sevenler toplaşın! 😊 The Lord of the Rings tam size göre. Orta Dünya’yı özlüyor ve LOTR evreninden çıkamıyorsanız, bu oyunu hemen bilgisayarınıza indirin!

Age of Empires Online

Yıllanmış ancak eskimemiş bir oyun olan Age of Empire’da; Hunlar, Vikingler, Çinliler, Keltler (Hint-Avrupa), Franklar (Fransız), Japonlar, Britonlar (Britanya) ve Sasaniler’den oluşan geniş bir ırk yelpazeniz var. İçlerin birini seçip, şehrinizi kurup, yönetip, genişletebilirsiniz. Şehriniz genişlerken Tadım Yer Fıstıklı Bar ile kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Battlefield Play4Free

Savaş oyunu sevenler! Denizde, havada ve karada her an her yerde savaş halinde olacağınız bir oyun arıyorsanız Battlefield Play4Free karşınızda duruyor! Oyun içinde ücretsiz olarak verilen silahların yanında bir miktar ücret ödeyerek de alabileceğiniz bazı araçlarla eğlencenizi ikiye katlamanız mümkün.

World of Tanks

World of Tanks bir oyun ama içindeki tanklar hayat kadar gerçek tasarlanmış!J Oyun boyunca seçtiğiniz tankı kontrol etmekle yükümlüsünüz. Ayrıca o kadar çok tank seçeneği var ki seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Tankınızın özelliğine göre görevler alarak oyunu tamamlamaya ve hayatta kalmaya çalıştığınız bu oyun da ücretsiz online oyunlar arasında yer alıyor.


Daha fazla oyun diyorsanız:

Kafa Yormayı Sevenlere: En İyi Strateji Oyunları