Tatil Yolculuğu Başlasın: Keyifle Dinleyebileceğiniz Uzun Yol Şarkıları

Yeni ay ile içimiz kıpır kıpır desek yeridir. Bayram ve yaklaşan izinlerle tatiller kapımızı çalıyor. Planlar yapmanın yanında, sanıyoruz ki tatilin en heyecan verici anları yapılan uzun yolculuklarda saklı. Biz de rotanız neresi olursa olsun, içinizde uçuşan kelebekleri canlı tutacak, yol keyfinize keyif katacak uzun yol şarkıları listesi hazırladık; hem de aklınıza gelebilecek her türle! Haydi yolculuk başlasın!

2021 Yılının En Hit Yabancı Şarkıları

Yabancı şarkı severler için mükemmel bir listemiz var. Son dönemlerin popüler sanatçısı Doja Cat’ten Travis Scott’a, yeni albümüyle ses getiren Dua Lipa’dan The Weeknd’e uzanan listede tam 116 şarkı yer alıyor. Bu altı saatlik çalma listesi uzun yol şarkıları arayışınıza tam karşılık verecek! Yanınıza bir de yolculukların vazgeçilmezi olan  Tadım Ranch Sos Aromalı Fıstıxx alırsanız keyifli bir seyahate imza atarsınız gibi gözüküyor 😊

2021 Yılının En İyi Türkçe Popları

“Yazın tadı Türkçe pop ile çıkıyor” diyorsanız, adresiniz belli. Edis’in ‘Martılar’ı, Zeynep Bastık’ın ‘Sana Bayılıyorum’u ile pop müziğin muzip isimlerinin buluştuğu liste Tadım Ekşi Krema ve Soğan Çeşnili Çıtır Kaplamalı Fıstıxx ile eşlik etmeniz için sizi bekliyor!

2021’den Türkçe Rap Seçmeleri

Son yıllarda yükselişe geçen rap müziğin en güzel derlemeleri bu listede sizinle buluşuyor. 279 şarkının bulunduğu çalma listesinin 14 saat gibi bir süresi var. Sanıyoruz ki Ezhel, Zen-G, Murda gibi isimlerin olduğu bu liste size sadece yolda değil tatil boyunca da eşlik edecek. ‘Sakatat’ ve ‘Alev Alev’ gibi parçalarla inceden acı göndermelerin bulunduğu listeye en iyi eşlikçi Tadım Acı Baharatlı Fıstıxx olur diyoruz, siz ne dersiniz?

2021 Deep House

Elektronik müzik severler, sizi unuttuk sanmayın! Martin Garrix, Tiesto gibi isimlerin bulunduğu listede yok yok. Üstelik 85 şarkının bulunduğu Deep House 2021 her hafta yenilenmeye devam ediyor. Müzik gurmelerinin bayılarak dinleyeceği bu listeye de Tadım Barkebü Soslu Fıstıxx gibi gurme bir lezzet yakışır.

Elektronik müziğe bonus olarak dans etmeyi özleyenler için de tazecik bir önerimiz var…

Uzun yol şarkıları arasında bir vazgeçilmez: 90’lar pop

90’lar Türkçe pop olmadan bir yolculuk düşünemeyenler için güzel mi güzel bir alternatifimiz var. Arkadaşlarla yapılan uzun araba yolculuklarında avaz avaz söylenecek şarkıların yanına klasiklere yakışır biz lezzet olan Klasik Tuzlu Fıstıxx bizce çok güzel gider!

Ee her ortama uyum sağlayan 90’lar yerlisi ve yabancısıyla güzel efendim! Hazır yabancı demişken, bu listeyi bir Meksika esintisi olan Taco Baharatlı Çıtır Kaplamalı Fıstıxx ile dinlemeye ne dersiniz?

Bizce yolculukları bu kadar güzel yapan, yol ile bir olup türlü türlü hayallere dalmak. Siz de modunuza en çok uyan uzun yol şarkıları listesini Tadım ailesinin Fıstıxx ürünleriyle taçlandırarak hayallerinize ve yolculuğunuza tat katabilirsiniz. 😊