Soslu Fıstık Sevenlere Müjde: Yeni Tadım Fıstıxx!

Soslu fıstık sevenler burada mı? Bir müjdemiz var! Tadım ailesinin eğlenceli mi eğlenceli, kıpır mı kıpır, çıtır çıtır yeni lezzetleri Fıstıxx karşınızda! Farklı ve eğlenceli paket tasarımıyla, taptaze lezzetiyle yemesi pek bir keyifli olan bu lezzetlere yakından bakalım.

Klasik Tuzlu Fıstıxx

Soslu fıstık seçenekleri arasında klasik bir tat arayanlara gelsin: Klasik Tuzlu Fıstıxx! İster sıcak ister soğuk içeceklerle tüketin, tadından asla bir bir şey kaybetmez, çünkü o gerçek bir klasik! 🙂 Kendinden emin duruşuyla, tuzlu lezzetiyle her daim karizmasını koruyan bu lezzet, geleneksel lezzetlerden vazgeçmeyenlerin tam ağzına layık. Okulda, evde, iş yerinde veya dilediğiniz her yerde kolaylıkla tüketebileceğiniz Klasik Tuzlu Fıstıxx, acıktığınız her an yanınızda!

Soslu Fıstık Denildiğinde: Barbekü Sos Aromalı Fıstıxx

Tazelik desen var, lezzet desen var, barbekü sos desen var! Farklı lezzetler arayanlar için uygun olan Tadım Fıstıxx Barbekü Soslu Yer Fıstığı, her ana, her ortama, canlılık ve eğlence getiriyor! Keyfin sosu olan bu lezzeti, oyun oynarken, maç izlerken veya arkadaşlarınızla muhabbet ederken tüketebilirsiniz.

Acı Baharatlı Fıstıxx

Acı severler ekran başına! 🙂 Tadım Baharatlı Fıstıxx, tam size göre! Taze yer fıstığının bilindik lezzeti nefis mi nefis acı baharatlarla buluşuyor. Soğuk içeceklerle tüketildiğinde tadının iki kat hissedildiği Tadım Acı Baharatlı Fıstıxx’ı uzun sohbetlere, film-dizi keyfine eşlikçi yapabilir, eğlendiğiniz her ana bu paketleri katabilirsiniz.

Ranch Sos Aromalı Fıstıxx

‘‘Ranch sossuz bir öğünüm bile yoktur!’’ diyenler burada mı? El kaldıranları Tadım Ranch Sos Aromalı Fıstıxx ile tanıştıralım! 🙂 Bu sosu neye katarsanız, nefis mi nefis bir lezzet elde edersiniz. Yemeklere, salatalara öyle farklı bir lezzet katar ki başka hiçbir şey yemeklere bu aromayı katamaz. Bu eşsiz lezzeti artık yer fıstığında deneyimlemeniz mümkün! Tadım Ranch Sos Aromalı Fıstıxx, film-dizi keyfinize, oyun keyfinize birebir.

Ekşi Krema & Soğan Çeşnili Çıtır Kaplamalı Fıstıxx

Ekşi krema ve soğanın dillere destan lezzetini tatmaya ne dersiniz? Peki bu lezzeti fıstıkla birlikte hayal etmeye ne dersiniz? Yeni Tadım Ekşi Krema & Soğanlı Çıtır Kaplamalı Fıstıxx, damaklara yepyeni bir lezzet getiriyor. Çıtır çıtır yeme deneyimi, hem ekşi kremayı hem soğanı hem de benzersiz fıstığı bir arada barınırmasıyla, öne çıkıyor. Daha ne olsun? 😊

Taco Baharatlı Çıtır Kaplamalı Fıstıxx

Dünya mutfağında da oldukça ünlü olan Taco baharatı, Tadım aracılığıyla yer fıstığıyla buluştu: Tadım Taco Baharatlı Çıtır Kaplamalı Fıstıxx! Taco baharatıyla çıtır çıtır kaplanmış yer fıstıkları, tabaklarınıza, damağınıza ve keyifli anlarınıza lezzet getiriyor! Taco Baharatlı Çıtır Kaplamalı Fıstıxx, çıtır çıtır yeme deneyimi ve benzersiz tadıyla, kaçırılmaması gereken lezzetlerden.