Playstation Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Bilmeyenler için Playstation Plus, çevrimiçi oyun oynamayı sevenlerin ve üyeliği olanların her ay farklı oyunlardan ücretsiz yararlandığı bir uygulama. Üyelerine her ay böyle bir güzellik yapan Sony, PS için ekim ayın ücretsiz oyunlarını da açıkladı. Gamer’ların heyecan ve merakla beklediği ekim ayı ücretsiz Playstation oyunlarını yazdık.

1. Need for Speed Payback

Dünyanın en çok satan ve sevilen oyun serilerinden Need For Speed, yeni versiyonu olan Need For Speed Payback ekim ayının ücretsiz oyunlarından ilki. Fortune Valley’in yer altı dünyasını, ihanetleri ve bölünmeleri işleyen oyunda, şehrin tamamını elinde tutan bir kartele karşı birleşen bir ekibin intikam hikâyesi anlatılıyor. Fortune Valley’in yer altı dünyasında saygınlık kazanmak, karteli yenmek için yarışlara katılmanız gerekiyor.

2. Vampyr

1918 yılının Londra’sında vampire dönüşen Dr. Jonathan Reid olarak şehrin gribe yakalanan vatandaşları için bir tedavi bulmak zorundasınız. Ancak vampire dönüştüğünüz için iyileştirmeye çabaladığınız insanlarla beslenmek durumunda kalacaksınız. Oyunda içinizdeki canavara yenilip yenilmeyeceğini göreceksiniz. Ayrıca vampir avcılarına, Zombi Skallar’a ve diğer olağanüstü korkunç yaratıklara karşı hayatta kalma savaşı vermek zorundasınız… Bu savaşı vampirliğin verdiği kötücül güçleri kullanarak kazanmanın yollarını arayacaksınız. Londra’nın kaderi Dr. Reid’in yani sizin elinizde! Vampyr’da vampir olduktan sonra hayatta kalmak için beslenmek, insanları kurtarmak ve aynı zamanda diğer yaratıklara karşı savaş vermek zorundasınız. Tüm bunlar sonucunda Londra’yı yeniden şekillendirmek sizin elinizde… Oyun heyecanıyla açıktığınızda ise Tadım Kakaolu Tahıl Bar yanınızda olacak!

Oyun meraklılarına: Playstation Plus aboneliği nasıl alınır?

Sony Interactive Entetainment, üyelerine her ay özel oyunlar hediye ediyor. Kullanıcılar bu oyunları indirip hemen oynayabiliyor. Böyle özel imkânlara sahip olmak her gamer arkadaşımızın hayali olsa gerek.  Playstation’ı olan kullanıcılar, bu uygulamadan yararlanmak için bir Playstation Network hesabı açmalıdır. Bu hesaba bağlı geçerliliği olan bir kredi kartı tanımlaması da üyelik için gerekli bir adımdır.

Playstation Plus abonelik ücretleri

Playstation Plus üyeliği için 1, 3 veya 12 ayda bir tekrarlayan ödeme planı uygulanıyor. Plus üyeliği ücretleri ise 12 ay için 179,90 TL; her 12 ayda bir 15 TL, 3 ay için 74,99 TL; her 3 ayda bir 25 TL ve 1 ay için 23,99 TL şeklinde kullanıcıların tercihine sunulmuş.


Oyuna doyamadım diyorsanız sizi şu yazımıza alalım:

Kafa Yormayı Sevenlere: En İyi Strateji Oyunları