Karışık Kuruyemiş Tercihiniz Sizi Ele Veriyor

Hayatımız boyunca dinlediğimiz şarkıdan sevdiğimiz filmlere kadar yaptığımız tercihler bizim kim olduğumuz hakkında ufak tefek de olsa ipuçları taşır. Biz de işin yiyecek kısmına yönelip karışık kuruyemiş tercihinizin sizin hakkınızda neler söylediğini anlatalım istedik. Bakalım tercihiniz sizi ne kadar ele verecek…

Karışık Kuruyemiş ‘Klasik’: Unutulmazlar, sanatla bütünleşenler

Hayatımıza dokunan insanlar vardır ya hani? İşte siz o insanlardansınız. Duruşunuz, tavrınız, söyledikleriniz ve yaptıklarınızla sizi bir gören bir daha unutamaz. “Ben öyle büyük şeyler yapmam ki.” diyor olabilirsiniz. Bu noktada hatırlatmak isteriz ki bazen küçük dokunuşlar, büyük eylemlere dönüşebilir. Ancak tercihiniz sizin hakkınızda sadece bu kadarını söylemiyor… Sanata sonsuz bir hayranlığınız, soyut olanı kavramada eşsiz bir yönünüz var. Çevrenizdekilerin akıl danıştığı, yemeğe gidildiğinde tercihi merak konusu olanlarsınız. Çünkü siz klasiklerle klişeleri birbirinden ayırt edebilen, lezzetlerin perde arkasını aralayabilenlersiniz. E sizin unutulmazlara yakışır tercihiniz de badem, yer fıstığı, fındık içi, çifte kavrulmuş leblebi, siyah ve sarı kuru üzümden oluşan Tadım Karışık Kuruyemiş ‘Klasik’ten başkası değil.

Karışık Kuruyemiş ‘Karnaval’: ‘An’da kendini kaybedenler, komedi ustaları

Sizin için önemli olan tek bir şey var o da ‘şu an’. Siz geçmişin sayfalarında ya da gelecek hayallerinde kaybolmayanlardansınız. Aldığınız nefesin, ayağınızın altındaki toprağın, gözünüzün değdiği yerlerin ve işittiğiniz sessizliğin dâhi farkında olanlarsınız. Yaptığınız her şeyden maksimum verimi almaya çalışır, sevdiklerinizi mutlu etmek için elinizden geleni yaparsınız. Çünkü sizin için şu anı paylaşmanın en güzel yolu kahkahaları da paylaşabilmektir. Hatta bu yüzden çevrenizin komedyeni olarak bile tanınabilirsiniz! Hayatı karnaval tadında yaşayan sizlerin tercihi de pikan cevizi, fındık içi, beyazlatılmış badem içi, iç Antep fıstığı ve kaju fıstığını bir araya getiren Tadım Karışık Kuruyemiş ‘Karnaval’dan yana. 

Karışık Kuruyemiş ‘Festival’: Sosyal kelebekler, kalite tutkunları

“Tercihiniz Karışık Kuruyemiş Festival’den yanaysa siz kesin festival insanısınızdır!” gibi gelişi adından belli olan bir tespitte bulunacağımızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zira sizin kişiliğiniz bu tarz alışageldik söylemlerle tarif edemeyeceğimiz türden! Siz yaşam için sosyalliği değil sosyallik için yaşamı araç olarak görenlerdensiniz. İletişim kuramayacağınız insan tipi neredeyse hiç yokken, kaliteden de ödün vermeyenlerdensiniz. Klasiklere olan saygınızın yanında ilerici kişiliğinizle de girdiğiniz her ortamda ön plana çıkmayı başarırsınız. Duyguları yönetmesini ve insanlara hayattan nasıl zevk alabileceklerini göstermeyi seversiniz. Bu yüzden sizinle vakit geçiren herkes kendini adeta bir festivaldeymiş gibi hisseder. Kısacası size en çok kavrulmuş badem içi, fındık içi, kaju fıstığı ve yer fıstığı ile Tadım Karışık Kuruyemiş ‘Festival’ yemek yakışıyor.

Karışık Kuruyemiş ‘Favori’: Her daim heyecanlılar, dışarı sevdalıları

Hayatı durarak yaşamak size göre değil. Yaşamı güzelleştiren neresi varsa gidip orada yaşamalı, keşfetmelisiniz. Doğada saatlerinizi geçirmeli, sevdiklerinizle piknikler yapmalı, denizin kokusunu içinize çekmeli, ormanları dinlemelisiniz. Siz, yaşamayı heyecanlı kılanlarsınız. Sevdiğiniz bir dizinin yeni sezonunu izlerken ya da hep hayalini kurduğunuz o yolculuğu yaparken kalbi küt küt atanlardansınız. E her yere de bu enerjinizi taşıyorsunuz tabii. İnsanlar sizinleyken kendini ‘rollar coaster’daymış (hızlı trendeymiş) gibi hissediyor. Haliyle çoğu kişinin de favori insanısınız…  Sizin bu yaşam hızınıza da zaten ancak her anınıza uyabilecek fındık içi, yer fıstığı, tuzlu sarı leblebi ve soslu mısırı ile Tadım Karışık Kuruyemiş ‘Favori’ ayak uydurabilirdi.

Karışık Kuruyemiş ‘Kokteyl’: Parti insanları, mükemmel organizatörler

Birisinin doğum günü kutlanacak ya da bir eğlence düzenlenecek olduğunda akla ilk gelen isim sizsiniz. Mizah anlayışınız, sosyal becerileriniz ve organizatörlüğünüzle altından kalkamayacağınız iş yok! Herhangi bir etkinliği düzenlerken en ince ayrıntısına kadar düşünürsünüz. Her şeyin ‘mükemmel’ olması sizin için oldukça önemli olsa da esas olanın herkesin eğlenmesi olduğunu da unutmazsınız. Büyük ihtimalle çok yorulur ama bir o kadar da eğlenirsiniz. Etkinliklerinizde en çok tercih ettiğiniz seçenek ise tuzlu sarı leblebi, fındık, kabak çekirdeği, Antep fıstığı, beyaz leblebi ve yer fıstığından oluşan Tadım Karışık Kuruyemiş ‘Kokteyl’ olur.

Çiğ Karışık Kuruyemiş ‘Naturel: Sağlık elçileri, tarif tutkunları

Herkesin imrendiği, tepeden tırnağa görünüşünüzle parmak ısırtan sağlık elçilerisiniz adeta. Hayatınızı hep daha verimli olmak üzerine inşa edersiniz. Daha sağlıklı, daha iyi, daha mutlu bir insan olmak sizin en büyük gayeniz. Hayatın koşuşturmacası içerisinde ne kadar yorucu olursa olsun kendinize zaman ayırıyor, köpüğün üzerinde yüzen ördeklerin sesiyle kendinizi şımartmaya bayılıyorsunuz. Yanlış anlaşılmasın, sadece kendinizi değil çevrenizdekileri de çok önemsiyorsunuz. Onlara kalitesinden emin olduğunuz malzemelerle hem birbirinden lezzetli hem de sağlıklı yemekler hazırlıyor, sosyal medyada da bu tarifleri paylaşmaktan geri kalmıyorsunuz. Hatta mutfak en büyük hobiniz olabilir! Kendine zaman ayırmayı seven sizin tercihiniz tabii ki fındık içi, badem içi, kaju fıstığı, Sultaniye üzüm ve cranberry ile sağlık deposu olan Tadım Çiğ Karışık Kuruyemiş Naturel!

Karışık kuruyemiş tercihiniz sizi ne kadar ele verdi? Hayatı komedi şovuna çevirenlerden misiniz yoksa ağırbaşlılığı ile unutulmaz olanlardan mı? Seçiminizi bilmesek de emin olduğumuz tek bir şey var. Tercihiniz Tadım ailesinden yanaysa sağlığını düşünen ama lezzetten de ödün vermek istemeyenlerdensiniz. O halde en doğru adres için buraya tıklayabilir, karışık kuruyemiş keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz! 😊