Kotanızdan Düşmesin: İnternetsiz Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Boş zamanlarında mobil oyunlar oynamayı sevenlerin sayısı hiç de az değil. Akıllı telefonların çoğu oyun oynamak için elverişli olduğu için çoğumuz otobüste, metroda, evde, kısacası dilediğimiz her yerde mobil oyun oynamayı tercih ederiz. Fakat internetimizin bittiği ya da erişim şansımızın olmadığı zamanlarda oyun keyfimize ara vermemek için, internetsiz oynanabilen mobil oyunları akıllı cihazlarımıza yüklememiz gerekiyor. İşte bu oyunlardan birkaç tanesi…

Temple Run

Akıllı telefonunuza kolayca indirebileceğiniz Temple Run, oyun dünyasının çok sevilen ilk oyunlarındandır. Sürekli koşuşturmanın olduğu bu oyundaki oyuncu, tapınaktan bir put kaçırmaya çalışan ve şeytani maymunlardan kaçması gereken bir kâşif rolündedir.  Oyuncu yol boyunca altın ve jeton da toplar ve bunlara göre puan alır.

Fruit Ninja

Bu oyunu oynayan birilerini mutlaka görmüşsünüzdür. Bu oyunda ekranda beliren meyveleri hızlıca dilimlemeniz gerekiyor. Renkli ve hızlı teması ile can sıkıntınızı gideren Fruit Ninja, internetsiz oynayabileceğiniz mobil oyunlar arasındadır.

Subway Surfers 

Subway Surfers, süresiz bir koşunun olduğu Temple Run’a benzeyen bir oyundur. Oyuncu, arkasından gelen polise yakalanmamaya çalışarak yol boyunca koşar. Koşarken önüne çıkan altınları toplayabilir, sürpriz kutuları açabilir.

Badland

Badland, karanlık bir ormanda geçen macera oyunudur. Orman çok güzel görünür fakat bazı tehlikeler içerir. Oyunda pek çok tuzak ve canavar vardır. Devam etmek için tuzaklardan korunmalı canavarlara dikkat etmelisiniz. 

carRage

Araba yarışı tutkunları için çevrimdışı oynanabilecek eğlenceli oyunlardan bir tanesi de carRage. Araçları kendiniz modifiye edebilir, hızınıza hız katabilirsiniz.

New Star Soccer 

İnternet olmadan oynayabileceğiniz New Star Soccer, bir futbol oyunudur. Bu oyunu ligler ve milli takımlar arasında oynayabilirsiniz. Eğer futbol seviyorsanız bu oyun can sıkıntınıza iyi gelecektir. Üstelik kotanızdan yemez, internetin olmadığı her yerde oyuna katılabilirsiniz.

Minion Rush

Minyon adlı sevimli bir oyuncu ile karşılaşacağınız bu oyunda hem eğlendiren hem heyecanlandıran bir macera sizi bekliyor. Animasyon filminden uyarlanan Minion Rush ile sıkılmadan zaman geçirebilirsiniz.

Stack

Bu oyunda ekrana gelen kutuları bir önceki kutunun üzerine denk getirerek bir kule oluşturmaya çalışıyorsunuz. Denk getiremediğiniz her bir kutu yok oluyor. Oyundaki amaç ise olabildiğince az kutuyu kaybetmek ve en yüksek kuleyi oluşturmak. Mobil oyunlar arasında bıkmadan oynayabileceğiniz bu oyunun tadını Tadım Ranch Soslu Yer Fıstığı ile çıkarabilirsiniz.


Ben konsol oyuncusuyum” diyenlere de önerimiz var!

Playstation Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!


Getir
İste Gelsin
Sanal Market
Banabi