Burcuna Göre Nasıl Bir Sohbet Arkadaşısın?

Evet evet, biliyoruz; burçlara inanmıyoruz. 🙂 Arada bir elektronik aletler bozulunca, “Merkür retrosu mu var? Ay tutulması mı var diye Twitter’a göz atıyoruz. Ama kendi burcumuzla veya ilgilendiğimiz birinin burcuyla ilgili bir yorum gözümüze çarpınca da okumadan geçemiyoruz. Maksadımız tatlı tatlı sohbet etmekse, “Hangi burçla nasıl sohbet edilir, astrolojik özelliklerine göre kimle ne konuşulur?” diye merak ediyorsan, aç bir Tadım Karışık Kuruyemiş paketi ve burçları karıştırıp karşılaştırıp laflayalım! 

Koç Burcu

Koç harika bir sohbet arkadaşıdır, sohbeti kendi yürüttüğü sürece! En iyisi hiç dümeni eline almaya çalışma, Tadım Karışık Kuruyemiş Sportif paketini önüne çek ve koç burcu arkadaşının sohbetini dinle. İnan bana, anlatacak harika hikâyeleri var. Paket bitene kadar o anlatsın sen dinle!

Boğa Burcu

 Boğa burcu sürprizleri sevmez. Yani sohbet ederken vereceğin o sürpriz haber var ya hani, dur yapma, alıştıra alıştıra sohbete yedir. Önce Tadım Karışık Kuruyemiş Karnaval paketinden ikram et, ağzının tadı yerine gelsin, sonra yavaş yavaş söylersin. Bir de o sürpriz doğum günü partisini de tekrar düşün deriz. 

İkizler Burcu

Sohbet ederken kim bilir kaç kere fikri değişecek, kaç kere kararsız kalacak. Sen sabırlı ol. Hatta 2 paket Tadım Karışık Kuruyemiş aç; biri Klasik paketi olsun, diğeri de Favori paketi. Çünkü paketin içinden neyi seçeceğine de karar veremeyecek. Bir de fikrini sorup muhtemelen tam tersini yapacak. Sorun sende değil, o ikizler, o öyle. 🙂 

Yengeç Burcu

 Yengeç burcuyla sohbet ederken olumlu şeylerden bahsetmeye çalışsan iyi olur. Çünkü fazlasıyla hassas yengeç arkadaşın dünya meselelerini sürekli içselleştirecek. Sen, “Havalar da erken ısındı” dersen, o eriyen buzullarda hapsolan bebek kutup ayılarını düşünecek. Buluşmadan konuşulacak konular listesi mi yapsan? Bir de Tadım Karışık Kuruyemiş Kokteyl paketi bu sohbete iyi eşlik eder.

Aslan Burcu

Aslan burcu arkadaşın, bütün gözler onun üzerinde olsun isteyecek, biliyorsun. Hiç yorulma, ver mikrofonu aslan burcuna, aç bir Tadım Karışık Kuruyemiş Karnaval paketi ve dinleyerek keyfine bak. Sohbetin yıldızı, bütün ilginin odağı aslan hiç sıkılmadan muhabbeti yönlendirecek nasılsa…

Başak Burcu

Başak burcu sohbetlerinde kendini anlatmayı çok sevmez. Sohbeti uzatabilmek için ek yardım alman gerekecek, sana taptaze Tadım Karışık Kuruyemiş Kokteyl öneriyoruz. Sakın yerlere kabuklarını dökme. Başak düzensizlikten hiç hoşlanmaz. Bu arada başak burcu yeni bilgiler öğrenmekten de keyif alır. Ona kuruyemişle ilgili uzmanlığını anlatabilir, sohbetinizin keyifle geçmesini sağlayabilirsin. 

Terazi Burcu

Arkadaş canlısı terazi herkes iyi geçinsin, kimse tartışmasın isteyecektir. Hararetli tartışmalardan, fikir ayrılıklarından uzak durup herkesin birbirini anladığı, tasdiklediği konuları seçmen terazinin hayatını kolaylaştıracaktır. İşte harika bir sohbet arkadaşı! Uyum ve dengeyi seven teraziyle Tadım Karışık Kuruyemiş Festival paketini de paylaşıp sakin ve keyifli bir sohbetin tadını çıkar.

Akrep Burcu

Dikkatli ve sabırlı akrep burcu sohbetlerde çok iyi dinleyicidir çünkü meraklıdır. İşte anlattıklarını dikkatle dinleyecek bir arkadaş, arada soluklanıp Tadım Karışık Kuruyemiş Favori paketin bitmeden atıştırmayı unutma. Çünkü akrep sana çok soru soracak, çok bilmek isteyecek.

Yay Burcu

Yay burcu ufak tefek şeylerden bahsetmeyi sevmez, büyük ve önemli konularda ise saatlerce konuşabilir. Boşuna hava durumundan konu açma, direkt küresel ısınmaya geç. Yay burcuyla saatlerce sıkılmadan konuşmanın yolu buradan geçiyor. Tadım Klasik Kuruyemiş paketini bu mühim konuları yayla konuşurken keyifle yiyebilirsin.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları hata yapmaktan ve hata yapılmasından hiç hoşlanmaz. Hatalarını anlatmak için en doğru arkadaşın oğlak olmayabilir, bir Tadım Karışık Kuruyemiş Favori paketi aç ve hızlıca konuyu değiştir. En iyisi doğru yaptıklarını anlat, bir de sakın oğlak burcunun hatalarını yüzüne vurma. 🙂 

Kova Burcu

Kurallardan ve limitlerden hiç hoşlanmayan kova burcuyla tamamen doğaçlama harika sohbetler edebilirsin. Sadece ona kural koymaya çalışma ve gerisini kovaya bırak. Konu daldan dala atlayacak ve ilk ne konuşuyordunuz, onu bile unutacaksın. Doğaçlamayı bu kadar seven bir burç için Tadım Karışık Kuruyemiş Festival paketi de en iyi seçim olacak. En sevdiği kuruyemişlerin en tazeleri karışık olarak tek bir pakette, daha ne olsun!

Balık Burcu

Balık burcu arkadaşın kalabalık gruplarda herkesle empati kurmaya çalıştığı için duygudan duyguya savrulacak ve çok yorulacaktır. En iyisi onunla birebir görüş. Sen anlat, balık arkadaşın dinlesin. Balık burcunu büyük partilere davet edersen, o bir köşede kendine küçük bir grup bulup orada takılacaktır. Çok da zorlama; ver eline bir paket Tadım Karışık Kuruyemiş Klasik, o kendine arkadaş bulacaktır, sen rahat ol! 🙂